با ما تماس بگیرید


گروه پشتیبانی ما همه ساعته در سرارسر کشور آماده پاسخگویی به شما کاربران گرامی می باشند

پشتیبانی

خدمات

رضایت مشتریان

نمایندگی ها در تمام کشور

کلیه آگهی‌ها پس از ثبت در سایت لازم است به تایید تیم پشتیبانی برسد. درصورتیکه آگهی شما تایید نشده است، خواهشمند است قبل از طرح این موضوع، قوانین سایت را مطالعه فرمایید و در آگهی خود رعایت کنید.
جهت درج آگهی ویژه، لطفا لینکهای مرتبط با تعرفه ثبت مشاغل و آگهی را مطالعه فرمایید.
متاسفانه تیم پشتیبانی، دانش فنی پاسخگویی به سوالات تخصصی و فنی طراحی سایت کاریسان و یا سایتهای مشابه و یا زمینه برنامه‌نویسی ندارد. با توجه به موضوع فوق، از پاسخ به پرسشهای تخصصی شما در مورد طراحی وب و برنامه‌نویسی معذوریم.
خوشحال می شویم در صورتیکه عدم رعایت قوانین سایت توسط یک آگهی دهنده از دید تیم پشتیبانی دور مانده و آگهی آن در سایت درج شده است، با ذکر شماره و یا آدرس آگهی، ما را مطلع فرمایید.
تایید آگهی در سایت ایستگاه بصورت ظاهری صورت می گیرد. با توجه به این موضوع و تعداد زیاد آگهی در سایت، محتوای هیچ یک از آگهی‌ها، حتی آگهی‌های ویژه مورد قبول رسمی سایت کاریسان نمی‌باشد. این موضوع حتی در مورد آگهی‌هایی که در مجلات چاپی رسمی نیز درج می‌شود، صدق می‌کند. بنابراین قبل انجام هرگونه معامله، اقدام مالی، ارسال وجه و موارد مشابه، در کسب اطمینان و اعتماد آگهی دهنده دقت لازم را مبذول دارید
بازدید کننده محترم
ضمن تشکر از انتخاب سایت کاریسان، خواهشمند است قبل از ارسال پیام موارد زیر را مطالعه فرمایید.
سایت کاریسان (نمایش دهنده) آگهی‌های اینترنتی اعضای سایت می‌باشد.
بنابراین خواهشمند است، در صورتیکه یک آگهی نظر شما را جلب کرده و یا در مورد آن پرسشی دارید، بصورت مستقیم با آگهی دهنده مرتبط تماس بگیرید. آدرس ایمیل و معمولا تلفن آگهی دهنده در ذیل آگهی موجود است، که می‌تواند پل ارتباطی شما با آگهی مورد نظرتان باشد.
همانطور که شما برای خرید هر چیزی که در روزنامه آگهی شده است، با دفتر روزنامه تماس نمی‌گیرید، ما نیز از پاسخ به پرسشهای شما در مورد محتوای آگهی‌ها و یا سوالات حرفه و تخصص مربوطه معذوریم.
برای درج آگهی در سایت، ابتدا ثبت‌نام کنید. پس از ثبت‌نام تنها در یک مرحله و با استفاده از راهنمایی موجود در سایت می‌توانید آگهی خود را ارسال کنید.
با توجه به موضوع فوق، چنانچه آگهی خود را در قسمت تماس با ما ارسال کنید، در سایت درج نخواهد شد.

پل های ارتباطی

  • تلفن دفتر وب سایت کاریسان: 33337500(77)98

تماس روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9الی 16

روزهای پنجشنبه از ساعت 10الی 14

  • فکس: 33337500(77)98+
  • ایمیل: info@karisan.ir
  • آدرس: بوشهر، خیابان شهید مطهری، روبروی سه راه هلالی، کوچه بانک ملل، فرعی اول سمت راست، موسسه زمزمه های روشن.