فرم همکاری با کاریسان

 

ماده یک (1) - تعاریف

سایت: سایت کاریسان، پایگاه معرفی مشاغل و توسعه کسب و کار در ایران است.

- وب‌سایت: پایگاه اینترنتی رسمی کاریسان به آدرس ( ( www.karisan.ir

- فرم همکاری: فرمی است به منظور دریافت اطلاعات افرادی که مایل به همکاری با طرح نمایندگی فروش کاریسان می‌باشند.

- نمایندگی فروش: شخصی است که با پر نمودن فرم ثبت نام موجود در سایت کاریسان موافقت خود را با قوانین و مقررات سایت اعلام کرده است و قصد نمایندگی فروش را دارد، که این شخص را کاریسان درصورت تایید به عنوان نمایندگی فروش می‌پذیرد.

- مشتری: به کسی گفته می‌شود که مایل است شغل و یا آگهی خود را برای بازدید عمومی در سایت منتشر و تبلیغ نماید.

- کد کاربری: کدی است که کاریسان پس از قبول تقاضای همکاری یک شخص به عنوان نمایندگی فروش به وی اعطا می‌کند. شناسه یک شماره منحصر به فرد برای هر نمایندگی فروش است که برای شناسایی همکار در طرح فروش استفاده می‌شود.

- دفتر کار اینترنتی: منظور محیطی است مجازی در پایگاه اینترنتی کاریسان که توسط کاریسان به هر متقاضی همکاری که تقاضای همکاری وی توسط کاریسان پذیرفته باشد اختصاص می‌یابد تا بتواند از طریق شناسه و رمز عبور خود به آن دست یابد و تمامی فعالیت‌های خود را کنترل و مدیریت نماید.

 

ماده دو (2)- قوانین مربوط به امور مالی و دریافت و پرداخت وجه

الف: روش دریافت وجه از مشتری، بصورت نقدی و غیرنقدی می‌باشد؛ و نمایندگی فروش موظف است بعد از دریافت وجه، رسید آن را امضا نموده و به مشتری تحویل دهد.

ب: نمایندگی فروش متعهد است حداکثر 8 ساعت پس از دریافت وجه از مشتری، از طریق کد کاربری خود، وارد سایت شده و شغل و یا آگهی مورد نظر را در سامانه ثبت نماید.

ج: نمایندگی فروش متعهد است حداکثر 8 ساعت پس از دریافت وجه از مشتری، 25 درصد هزینه مربوط به کاریسان را از کل مبلغ تعرفه کسر و به حساب کاریسان واریز نماید. در غیر این صورت کاریسان تعهدی در قبال انجام تبلیغ کسب و کار مورد نظر در سایت ندارد.

- از هر فروش، 75 درصد هزینه متعلق به نمایندگی فروش و 25 درصد متعلق به کاریسان می‌باشد.

- هر نمایندگی فروش باید در هر ماه، بیش از 70 درصد ظرفیت فروش بنرهای تبلیغی را در سایت به فروش برساند؛ در غیر اینصورت نمایندگی فروش غیرفعال تلقی شده و کاریسان می‌تواند اقدام به جذب نماینده فروش دیگری در آن استان نماید.

 

ماده سه (3)- حقوق و مقررات مربوط به نمایندگان فروش

-  بالغ و دارای 18 سال کامل.

- در هنگام آغاز به کار و در طول مدت کار ممنوع المعامله نباشد.

- دارای صلاحیت های عمومی برای کار باشد.

- هر نمایندگی فروش فقط حق معرفی امکانات و خدمات کاریسان را دارد.

- فعالیت در کاریسان ‌منوط به انعقاد قرارداد کتبی با کاریسان است.

-  نمایندگی فروش صرفاً در محدوده جغرافیایی استان خود، فعالیت می‌نماید.

- انجام فعالیت های مربوط به نمایندگی فروش کاریسان در محیط‌های ، نظامی ممنوع بوده و در صورت انجام عملیات فروش، کاریسان هیچگونه مسئولیتی در این مورد نداشته و کلیه مسئولیت‌ها و عواقب این کار به عهده نمایندگی فروش می‌باشد.

- هرگونه هزینه‌ای که نمایندگی فروش در جهت معرفی خدمات کاریسان انجام دهد به عهده وی می‌باشد و کاریسان هیچگونه هزینه‌ای در این خصوص متقبل نمی‌شود.

- نمایندگی فروش فقط به عنوان نمایندگی مستقل برای کاریسان فعالیت می‌کند و کارمند کاریسان نیست. لذا نمی‌تواند ادعایی مبنی بر مخارج، بیمه اجباری، بیمه بیکاری، حقوق ثابت، پاداش یا عیدی و سنوات از کاریسان نماید.

- نمایندگی فروش نباید ادعا کند که در استخدام کاریسان است.

- هیچ شخص حقیقی نمی‌تواند با عنوان نام مستعار در کاریسان فعالیت کند.

- نمایندگی فروش موظف است در حین همکاری با کاریسان با پوشش کاملاً مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ظاهر شود و در صورت تناقض، کاریسان از ادامه همکاری وی با کاریسان جلوگیری می‌نماید.

- متقاضیان نمایندگی فروش می‌باید اطلاعات شخصی (نام، نام خانوادگی،کد ملی، آدرس، کدپستی و ...) خود را هنگام ثبت نام بررسی نمایند تا از هرگونه خطای احتمالی جلوگیری کنند.

- کلیه افرادی که متقاضی نمایندگی فروش در کاریسان می‌باشند می‌بایست پس از ثبت‌نام، عکس پرسنلی و تصویر کارت ملی خود را برای کاریسان ارسال نمایند. بدیهی است پس از بررسی و تطبیق کارت ملی با مشخصات ثبت شده در سایت، نمایندگی فروش  صلاحیت کار پیدا می‌کند. در صورت عدم ارسال، ثبت‌نام وی کأن لم یکن تلقی می‌گردد.

- کاریسان بعد از بررسی تقاضای متقاضیان همکاری، بر مبنای اهداف، حقوق و قوانین خود حق قبول و یا رد پیشنهاد آن را برای خود محفوظ می‌دارد.

- نمایندگی فروش حق ندارد در هیچ وب‌سایت دیگر تحت هر عنوان فعالیت نماید.

- نمایندگی فروش متعهد است که کلیه شرایط و مقررات کاریسان را مطالعه نموده و مطلع گردد و به طور کلی نسبت به جمیع قوانین و امورکار اطلاعات کافی داشته و سپس اقدام به فعالیت نماید؛ لذا بعداً به هیچ عنوان حق ندارد ادعا و یا مطالبه‌ای که ناشی از عدم اطلاع باشد بنماید.

- در صورت عدم رعایت هر یک از بندهای فوق، کاریسان مجاز است تا به صورت یک جانبه همکاری خود را با فرد متخلف فسخ نماید.

 - نمایندگی فروش باید هنگام ثبت شغل و یا آگهی، مشخصات آن را صحیح و به طور کامل پر نماید و قبل از ثبت و ارسال نهایی، مطالب را به مشتری نشان دهد. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تایید نخواهد بود.

 

ماده پنج (5) تمدید قرارداد

- این قرارداد سه ماهه است و تمدید آن منوط به رضایت طرفین است.

- نمایندگی فروش می‌بایست به کاریسان وفادار بوده و نباید اطلاعاتی را بر ضد کاریسان چه شفاهی و چه کتبی منتشر کند. در صورت وجود هرگونه هتک حرمت و افترا از جانب نمایندگی فروش، کاریسان می‌تواند قرارداد نمایندگی فروش وی را به صورت یک‌طرفه لغو نماید.

- چنانچه نمایندگی فروش از نظر مراجع قانونی، یک فرد ممنوع المعامله و یا تحت پیگرد باشد، هر زمان که کاریسان از این موضوع مطلع گردد، قرارداد را به صورت یک طرفه فسخ می‌نماید.

- هر گونه اغتشاش، فعالیت سیاسی و عدم رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران در کاریسان ممنوع بوده و در صورت مشاهده رعایت نکردن قوانین، کد کاربری لغو و از حضور وی در کاریسان و نمایندگی‌های کاریسان جلوگیری به عمل خواهد آمد.

 

ماده شش (6) تبلیغات و اطلاع رسانی

- اطلاع رسانی‌های کاریسان فقط از طریق سایت رسمی کاریسان (www.karisan.ir) صورت می‌پذیرد.

- انجام هرگونه تبلیغ و اطلاع‌رسانی غیرحضوری اعم از تبلیغ در رسانه‌های مکتوب و مجازی، رادیو و تلویزیون، نصب پوستر و بیلبورد ، توزیع تراکت و بروشور، برگزاری همایش عمومی و... بدون دریافت موافقت کتبی از کاریسان ممنوع است. همچنین برای استفاده از نام و آرم تجاری کاریسان جهت انجام موارد فوق به مجوز کتبی جداگانه از کاریسان نیاز است.

- نام کاریسان، آرم تجاری، بروشور، کاتالوگ، جزوات آموزشی، منابع و متون، منابع سمعی و بصری و یا سایر منابع، تحت حمایت قانون مولف بوده و حقوق تولید، نشر و مالکیت آن برای کاریسان در سراسر جهان محفوظ است.

- عواقب هرگونه سوء استفاده و دخل و تصرف در جزوات آموزشی متوجه شخص خاطی می‌باشد و کاریسان هیچگونه مسوولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

- کلیه اطلاعات کاری کاریسان با کارگزاران، واسطه‌ها، نمایندگی فروش، مشتری‌ها و همکاران خود محرمانه است. در دسترس قراردادن این گونه اطلاعات صرفاً در حیطه اختیارات کاریسان است.

- تمامی اطلاعات مربوط به خدمات (نوع، ابعاد، تصاویر، قیمت ...) به طور کامل و صحیح در داخل وب سایت کاریسان (www.karisan.ir) درج شده است.

- کاریسان متعهد می‌شود که به طور منظم نمایندگی فروش را در جریان اطلاعات ضروری و تغییرات کمی و کیفی خدمات کاریسان قرار دهد.

- استفاده از هرزنامه ها (ارسال ایمیل به کسانی که مایل به دریافتش نیستند) و سیستم‌های خودکار شماره‌گیری تلفن ممنوع است. تخلف از این ماده، تخلف از قوانین و مقررات به شمار آمده و منجر به حکم تعلیق یا لغو فوری عضویت شخص متخلف می‌شود.

- نمایندگی فروش به هیچ عنوان حق ساخت و استفاده از هر گونه مُهری که نام و لوگوی کاریسان یا شماره تلفن یا آدرس یکی از دفاتر کاریسان در آن باشد را ندارد.

 

ماده هفت (7) - رسیدگی به نارضایتی

- هر یک از مشتریان، خریداران و نمایندگی فروش جهت درج نارضایتی در ابتدا می‌بایست مشکل خود را در طریق سایت کاریسان مطرح کنند تا نماینده کاریسان (مدیر بازرسی) طبق برنامه زمانبندی مشخص، رسیدگی و مورد را حل و فصل نماید.

 

ماده هشت (8) - شرایط عمومی

- کاریسان تعهدی نسبت به پرداخت خسارات مستقیم یا غیرمستقیم ناشی از تخلف نمایندگی فروش به خریداران را ندارد. موارد تخلف شامل موضوعات ذیل می‌باشد:

الف: اطلاع رسانی نادرست درباره خدمات کاریسان که باعث اغفال خریداران گردد.

ب: هر گونه اهمال در تهیه اطلاعات لازم و معرفی و ارائه ی موارد آموزشی و پشتیبانی.

ج: انتساب القاب دولتی ویا غیردولتی کاذب به مدیران کاریسان در هنگام نمایندگی فروش و خدمات کاریسان.

د: کلیه موارد مربوط به گران فروشی و کم فروشی.

ه: هر گونه تخطی از مفاد قرارداد.

- قانون فورس ماژور و حوادث غیر مترقبه برای کاریسان برقرار است و پس از برطرف شدن عواقب حادثه و راه‌اندازی رسمی کار، تعهد طرفینی پا برجا خواهد بود و در غیر این صورت کم لن یکن است و هیچ دیونی بر عهده کاریسان نیست.

- کلیه مفاد این موافقت نامه و توضیحات آن طبق مواد 10 و 190 قانون مدنی تنظیم گردیده است و میان کاریسان و کلیه همکاران و خریداران، جاری و لازم الاجرا است و هرگونه تخطی از آن طبق قوانین حقوق تجارت الکترونیک، قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران و ضوابط و مقررات کاریسان رسیدگی خواهد شد.

 

ادامه قوانین ....
فرم ثبت نام بازاریاب
نام (ضروری)

ورودی نامعتبر است
تاریخ تولد (ضروری)

ورودی نامعتبر است
نام پدر (ضروری)

ورودی نامعتبر است
آدرس

ورودی نامعتبر است
تلفن ثابت (ضروری)

ورودی نامعتبر است
پست الکترنیکی (ضروری)

ورودی نامعتبر است
شماره کارت بانک ملت (ضروری)

ورودی نامعتبر است
شرایط همکاری (ضروری)

ورودی نامعتبر است
نام خانوادگی (ضروری)

ورودی نامعتبر است
کد ملی (ضروری)

ورودی نامعتبر است
استان (ضروری)

ورودی نامعتبر است
کد پستی (ضروری)

ورودی نامعتبر است
تلفن همراه (ضروری)

ورودی نامعتبر است
شماره حساب بانک ملت (ضروری)

ورودی نامعتبر است
جنسیت (ضروری)

ورودی نامعتبر است