قوانین کارشناس فروش کاریسان

 1. اطلاعات هویتی و تمامی اطلاعات مورد نیاز در هنگام ثبت‌نام را بطور صحیح و کامل وارد نمایید و پس از دریافت کد کارشناسان فروش، خود فعالیت خود را آغاز کنید. تبعات ثبت اطلاعات اشتباه بر عهده نماینده فروش می‌باشد.
 2. اطلاعات مربوط به نام کاربری و رمز عبور را در نزد خود نگه دارید و از دادن اطلاعات خود به دیگران خودداری نمایید.
 3. پورسانت تمامی دوره‌های آموزشی کاریسان، میزان 16درصد می‌باشد و پس از خرید موفق هر دانش‌پذیری که با لینک کارشناس فروش وارد سایت شده باشد، این مبلغ در حساب کاربری کارشناس فروش لحاظ خواهد شد.
 4. تمامی تراکنش‌های مالی بین دانش‌پذیر و آکادمی، باید از طریق سیستم بانکی داخل سایت انجام گیرد و انتقال وجه بصورت نقدی یا غیرنقدی به نماینده فروش خلاف قانون می‌باشد.
 5. از دسترس قراردادن اطلاعات حساب بانکی خود به سایر نمایندگان فروش خودداری کنید. پورسانت شما نیز توسط آکادمی به حساب شخصی شما واریز می‌شود.
 6. در صورت رسیدن درآمد کارشناس فروش به مبلغ پنج میلیون تومان، وی می‌تواند درخواست پرداخت خود از طریق پنل ثبت نماید. این مبلغ در طی حداکثر پنج روزکاری به شماره حساب کارشناس فروش واریز خواهد شد.
 7. کارشناس فروش صرفاً مجاز به انجام تبلیغاتی می‌باشد که از سوی آکادمی تایید شده باشد.
 8. کارشناس فروش ملزم به بروزرسانی اطلاعات خود درباره کم و کیف محورها و بسته‌های آموزشی آکادمی از طریق حضور در سایت، کانال، گروه، سمینارها و وبینارهای آموزشی کاریسان می‌باشد.
 9. تمامی اطلاعات و جزییات مربوط به فعالیت کارشناس فروش در پنل اختصاصی وی در سایت کاریسان قرار می‌گیرد.
 10. تسویه حساب با کارشناس فروش، بصورت ماهانه و در فاصله‌ی بین یکم تا سوم هر ماه انجام می‌شود.
 11. ارسال بسته‌های آموزشی و گواهینامه‌های دانش‌پذیران، به عهده آکادمی می‌باشد.
 12. هر کارشناس فروش، ملزم به پشتیبانی دوماهه از دانش‌پذیرانی است که از طریق لینک وی اقدام به خرید دوره‌های آموزشی می‌کنند.
 13. سقف فروش قابل تسویه در هر ماه برای هر کدام از کارشناسان فروش، تعداد 150 مورد می‌‎باشد.
 14. ارائه مطالب ترویجی و توضیحی در ارتباط با دوره‌ها و خدمات آکادمی می‌بایست با هماهنگی آکادمی و یا برداشت شده از توضیحات وبسایت کاریسان و کاتالوگ‌های رسمی و مورد تایید کاریسان باشد. در صورت مشاهده رفتار غیر، اکانت کارشناس فروش با اطلاع به ایشان مسدود خواهد شد.
 15. استفاده از لینک‌های فروش در شبکه‌ها و سایت‌های غیراخلاقی و مغایر با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران ممنوع بوده و در صورت مشاهده این موضوع حساب کاربری کارشناس فروش مسدود خواهد شد.
 16. کارشناس فروش در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی، می‌توانند مکاتبات خود را به ایمیل کاریسان بفرستند.
 17. قوانین سیستم همکاری در فروش، نسبت به شرایط متغیر خواهد بود و کاریسان امکان تغییر در این قوانین را نسبت به شرایط خواهد داشت، که این تغییرات در این صفحه کارشناس فروش منعکس خواهد شد.