قوانین و مقررات آموزشی

الف: ضبط صوت یا تصویر کارگاه‌ها و انتشار آن
آکادمی هنروادبیات کاریسان با هرگونه ضبط صوت و یا تصویر کارگاه‌ها (اعم از حضوری یا غیرحضوری) و انتشار آن مخالف است و در صورت مشاهده، آن را از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌کند. در صورتی که ضبط توسط هنرجوی آکادمی انجام شود و سیستم‌های امنیتی سایت متوجه فعال بودن اپلیکیشن‌ها و یا ابزارهای ضبط شوند، بلافاصله حساب کاربری هنرجو مسدود و به مراجع ذی‌صلاح ارجاع داده می‌شود. همچنین گرفتن اسکرین‌شات از اسلاید ارائه‌ی استادان نیز اکیداً ممنوع می‌باشد. ما برای بازبینی دوره‌ای که هنرجویان عزیز نام‌نویسی کرده‌اند، زمان کافی در نظر می‌گیریم و جای نگرانی وجود ندارد.

ب: به اشتراک‌گذاری حساب کاربری
در صورتی که هنرجویی اقدام به اشتراک‌گذاری حساب کاربری خود با دیگران نماید، حساب کاربری ایشان به دلیل تخلف مسدود می‌شود و تمامی اطلاعات و سابقه کلاس‌های وی نیز از دسترس خارج خواهد شد. سیستم امنیتی سایت، قادر به تشخیص این موضوع است.

پ: غیبت در کارگاه‌ها
آکادمی کاریسان برای سهولت دسترسی هنرجویان به مباحث آموزشی اساتید، امکان بازپخش فایل‌های آموزشی مربوط به کارگاه‌ها را فراهم نموده و نحوه و مراحل آن نیز به‌اطلاع هنرجویان هر دوره می‌رسد؛ از این رو (در صورت غیبت هنرجو در بخشی از کارگاه‌ها)، این بخش از آموزش‌ها قابلیت بازپخش دارد و جای نگرانی وجود ندارد.

ت: بازگشت وجه ثبت‌نام
در صورت عدم حضور هنرجو در کارگاه، انصراف از شرکت در دوره و یا غیبت؛ هیچ‌گونه مبلغی پس از پرداخت توسط هنرجو به وی عودت داده نخواهد شد.

ث: مدرک آموزشی پایان دوره
برای دریافت مدرک آموزشی پایان دوره، نیازی به واریز هزینه‌ی مازاد نیست؛ چرا که هزینه صدور مدرک آموزشی بخشی از هزینه‌ی ثبت‌نام است.

قوانین