درباره کاریسان

آکادمی ملی کاریسان، فعالیت خود را در سال 1390 با ایده خلق یک سیستم آموزشی جدید و به‌روز آغاز کرد. این آکادمی، تحت نظر موسسه «تحقیقات و توسعه فرهنگ معاصر» که دارای سال‌ها تجربه در زمینه برگزاری دور‌های آموزشی حضوری و آنلاین بود، پا به عرصه‌ی حیات گذاشت و از همان آغاز تلاش نمود بر خلاف روش‌های رایج آموزشی، گام‌های بلندی برای ورود آموزش به زندگی مردم بردارد و آموزش منحصراً به کتاب‌های درس مدرسه و دانشگاه وابسته نباشد. با این نگاه بود که سیستم آموزشی کاریسان به سمت آموزش مجازی و آنلاین حرکت کرد و با جلب همکاری برخی از مراکز آموزشی و دانشگاهی معتبر، موفق به افزایش اعتبار گواهینامه‌های آموزشی خود شد.

هدف اصلی کاریسان، ایجاد ارتباط مجازی با دانش‌پذیران است تا بتوانند مباحث آموزشی را در شاخه‌های مختلف آن به معنای واقعی لمس کنند، و به جای تمرکز صرف بر روی کلاس‌های حضوری، بتوانند در محیط‌های دلخواه و شخصی، و حتی در سفر، به محتوای دوره‌ها دسترسی داشته باشند.

همچنین ارایه گواهینامه‌های آموزشی معتبر از دیگر امتیازهای آکادمی کاریسان است که حاصل تفاهم‌نامه‌های متعدد با مراکز آموزشی و دانشگاهی معتبر است.

about us