کوچینگ و مشاوره سازمانی و شغلی

آکادمی کاریسان با علم به اینکه پیشرفت سازمان‌ها، شرکت‌ها، استارتاپ‌ها و کسب‌و‌کارهای کوچک، مسیری پر پیچ و خم و رقابتی است و فرصت برای اشتباه‌کردن بسیار محدود است و شاید اولین اشتباه آخرین اشتباه هر کسب‌و‌کار باشد، یکی از رسالت‌های اصلی خود را کمک به این مجموعه‌ها برای دستیابی به عملکرد بهتر و افزایش بهره‌وری و سودآوری می‌داند.
بی‌تردید، رشد و توسعه سازمان‌ها و تیم‌ها محقق نمی‌شود مگر اینکه آگاهی‌های لازم را نسبت به بازار، فضای آنلاین و نیز تحولات اقتصادی داشته باشند.
در این زمینه آکادمی کاریسان تلاش می‌کند تا با ایجاد محرک و مشوق تغییر در این سازمان‌ها و تیم‌ها به اهداف مورد انتظار آنها و ایجاد همگرایی و تقویت کار تیمی، ایجاد انگیزه و نیز کاهش چالش‌های پیشرفت آنها کمک کند.
در این مسیر، کاریسان می‌کوشد تا با کمک به دیجیتالی کردن فضای کسب و کارها برای استفاده حداکثری از پلتفرم‌های آنلاین و دیجیتال، تهیه و تدوین طرح های تجاری و اقتصادی (BP)، کمک به بازاریابی آفلاین و دیجیتالی و تهیه و تدوین استراتژی‌های توسعه بازار و توسعه محصول، افزایش فروش و بهره‌وری، برندینگ، تبلیغات، مدیریت ارتباط با مشتریان، منابع انسانی و مدیریت عملکرد و… از فعالیت‌های آنها حمایت کند.
شایان ذکر است مشاوران ارشد کاریسان همگی دارای مدارک معتبر تحصیلی و جارب مختلف مدیریتی هستند و با بیش ۱۰ الی 30 سال سابقه و تجربه کارشناسی و مدیریتی به صورت عملیاتی و نیز به صورت تئوری و علمی، آمادگی دارند که بهترین و کاربردی‌ترین راه‎‌حل‌های قابل اجرا را به منظور رفع مشکلات مجموعه و کسب و کار شما، ارایه دهند.
مشاوران کاریسان پس از دریافت درخواست متقاضیان و روشن شدن معظل، از طریق برگزاری جلسات مصاحبه و گفتگو در سطوح مختلف آن سازمان یا تیم، نسبت به شناخت تیم و سازمان اقدام؛ سپس اطلاعات گردآوری شده را تحلیل و پس از عارضه‌یابی با توجه به تجربه مدیریتی و مشاوره‌ای خود و با استفاده از نظریه‌ها و تکنیک‌های مدیریتی روز دنیا، توصیه‌ها، رهنمودها و پیشنهادات لازم را به منظور رفع عارضه‌ها و بهبود متوازن فرآیندها، به تیم و سازمان مربوطه یا متقاضی ارائه می‌نمایند.
اگر فکر می کنید میزان فروش و سودآوری شما کاهش یافته و یا مشکلات کوچک و بزرگ گریبان‌گیر نیروی انسانی شما شده است و یا نیاز به یک تحول بنیادی دارید، با آکادمی علمی تماس بگیرید. کاریسان به شما کمک خواهد کرد به سودآوری مناسب برسید و همچنان در کورس رقابت باقی بمانید.
لطفا جهت تعیین وقت و دریافت خدمات مشاوره فرم مندرج در زیر را تکمیل و ارسال نمایید؛ کارشناسان پشتیبانی ما در سریع‌ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فرم کوچینگ و مشاوره سازمانی و شغلی

"*" indicates required fields

نام*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

logo-samandehi