کاریسان  -  پایگاه جامع اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای ایران
کاریسان  -  پایگاه جامع اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای ایران
مرکز فروش تجهیزات آزمایشگاهی راوین طب

توضیحات آگهی

شماره تماس:
07132235048
09017242947
07132232339
اینستاگرام:
ravinteb
آدرس:
شیراز، بلوار سلمان فارسی، قبل از پل کابلی و ولیعصر، روبروی درمانگاه تامین اجتماعی، مجتمع تجاری سمان، طبقه 2، واحد 2

مرکز فروش تجهیزات آزمایشگاهی راوین طب – شیراز
مرکز فروش تجهیزات آزمایشگاهی راوین طب
نمایندگی برگزاری آزمون های کنترل کیفیت در استان های فارس، بوشهر و هرمزگان

درباره ما:
شرکت راوین طب در سال 1395 به همت آقای مهدی کامران مدیر این شرکت تاسیس گردید و با بیش از 15 سال فعالیت مستمر و پویا آزمایشگاهی هم اکنون در زمره شرکت های تجهیزات پزشکی فعال شناخته می شود.ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که به صورت مستمر و پویا در توسعه و تعالی سلامت جامعه در کشور ایفای نقش نماید.این شرکت توانسته است با اتکا به دانش و تجربه نیروهای انسانی و فعالیت در حوزه تجهیزات پزشکی ، آزمایشگاهی در راستای رضایتمندی مشتریان ارجمند و ارتقاء سطح علمی گام های بلندی را بردارد. شرکت راوین طب نمایندگی انحصاری محصولات خون کنترل MRM در فارس و بوشهر می باشد.از شرکت های تامین ، توزیع و پخش سراسری کالا و اقلام آزمایشگاهی و پزشکی و صنایع غذایی و دستگاه های آزمایشگاهی و تعمیرات دستگاه های آزمایشگاهی می باشد و توانسته اقلام مصرفی آزمایشگاه های میکروبی، بیولوژی، بیوشیمی، سرولوژی و هورمونی و … محیط های کشت، مواد شیمیایی و شیشه آلات و انواع لوله های آزمایشگاهی و …. نسبت به عرضه گسترده و مستمر اقلام نامبرده مبادرت ورزد.
شایان ذکر است دستگاه های فور: Oven ، بن ماری Water Bash ، سانترفیوژ ، شیکر سرولوژی ، انکو باتور ، کوباس Cobas میکروسکوپ ، چشم شورو دوش اضطراری ، کوره الکتریکی ، انکوباتور یخچالدار ، انواع اسپکتومتومتر، دستگاه هماتولوژی Sysmex ، Mindray ، دستگاه هورمون الکسیس و ایمولایت و ویداس Vidas و تمامی دستگاه های آزمایشگاهی تحقیقاتی و منابع غذایی و شیمیایی در انواع برندهای ایرانی و خارجی موجود می باشد.

به گزارش روابط عمومی مرکز فنون آزمایشگاهی خاورمیانه، از این تاریخ، شرکت محترم “راوین طب” با مدیریت جناب آقای “مهدی کامران” به عنوان نمایندگی رسمی این مرکز در حوزه استان های جنوبی کشور شامل فارس، هرمزگان و بوشهر معرفی می گردند. هر گونه ارتباط با ایشان در حوزه محصولات و خدمات مرکز فنون آزمایشگاهی به منزله ارتباط با دفتر اصلی بوده و با همان کیفیت و قیمت خواهد بود.
لازم به ذکر است که راوین طب از شرکت های فعال و سرشناس در حوزه تامین خدمات و تجهیزات مورد نیاز جامعه آزمایشگاهی در منطقه جنوبی کشور بوده و امید است پیوستن ایشان به مرکز فنون موجبات ارتقای رضایتمندی مشتریان عزیز در حوزه های مربوطه گردد.

تجهیزات آزمایشگاهی راوین طب دارای خدماتی از قبیل :

تجهیزات آزمایشگاه
فور
بن ماری
اتو کلاو
میکروسکوپ
Cobas

اینستاگرام : ravinteb

آدرس: شیراز، بلوار سلمان فارسی، قبل از پل کابلی و ولیعصر، روبروی درمانگاه تامین اجتماعی، مجتمع تجاری سمان، طبقه 2، واحد 2

شماره تماس: 07132235048 – 09017242947 – 07132232339

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مرکز فروش تجهیزات آزمایشگاهی راوین طب”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *