کاریسان  -  پایگاه جامع اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای ایران
کاریسان  -  پایگاه جامع اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای ایران
کلینیک ترک اعتیاد و مرکز سم زدایی دکتر زایجانی

توضیحات آگهی

شماره تماس:
07136290328 – 09377936449
اینستاگرام:
dr_b.zaijani
تلگرام:
Dr_Zaijjani
آدرس:
شیراز، قصردشت، روبروی مخابرات ولیعصر، ساختمان ژنوم، طبقه دوم، واحد 4

کلینیک ترک اعتیاد و مرکز سم زدایی دکتر زایجانی شیراز – ارائه مشاوره و درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر و سم زدایی سریع در شیراز
کلینیک ترک اعتیاد و مرکز سم زدایی دکتر زایجانی

درمان اعتیاد به :

هروئین
شیشه
ماریجوانا
تریاک
شیره
متادون
بوپونورفین
مورفین
الکل

روش های درمان:

درمان با نالتروکسان (داروی ضد وسوسه)

سم زدایی به چه معناست؟
در مبحث مواد مخدر، به وجود هر گونه ماده مخدر و اعتیاد آور در خون افراد، سم گفته می شود، سم زدایی در اصطلاح عامیانه به معنی تعویض خون فرد معتاد و خروج مواد اعتیاد آور از بدن می باشد. مصرف مواد مخدر، فرد را از نظر جسمی و روانی وابسته می کند. برای درمان وابستگی جسمی، پزشک نقش بسیار مهمی دارد درحالی که طی درمان وابستگی روانی ، نقش اساسی به عهده بیمار می باشد، که با کمک راه کارهای ارائه شده توسط روان پزشک می تواند به رهایی و ترک مواد دست یابد. با توضیحات فوق می توان گفت که سم زدایی، روشی درمانی است که وابستگی جسمی و بدنی فرد معتاد را نسبت به مصرف مواد از بین می برد. البته، رهایی کامل از وابستگی، در صورتی مثمر ثمر است که علائم ترک کاهش یافته و فرد بتواند با مصرف مواد مقابله و در نهایت، دوره ترک را با موفقیت به پایان رساند. هزینه سم زدایی با توجه نوع ماده مصرفی متفاوت است. برای ترک اعتیاد در شیراز، به مراکز سم زدایی فوق سریع در شیراز و کمپ های ترک اعتیاد مراجعه کنید. درمان اعتیاد به روش سم زدایی فوق سریع یک روزه به صورت بستری، از روش های سم زدایی معتادان است، این روش نیازمند آگاهی از شرایط فرد، مانند مدت زمان ابتلا به مصرف مواد، نوع ماده مصرفی، وجود بیمار های دیگر در فرد معتاد و بسیاری از فاکتورهای دیگر می باشد، نوع انتخاب روش درمانی با صلاحدید پزشکان و روانشناسان در مراکز سم زدایی فوق سریع در شیراز انجام می گیرد.

انواع روش های سم زدایی
سم زدایی یابونی: روشی است که فرد حداقل در مدت یک هفته مواد اعتیادآور را مصرف نمی کند و بدون اینکه هیچ دارو یا ماده جایگزین استفاده کند درد و سختی ناشی از خماری را تحمل می کند که در صورت ادامه یافتن، به تدریج اثر ماده مخدر از بین می رود. این روش ترک اعتیاد در شیراز و شهرهای دیگر، از گذشته رواج داشته و امروزه در مراکز ترک اعتیاد، به عنوان یکی از روش های سم زدایی معتادان انجام می شود.
سم زدایی با کلوتیدین بصورت سر پایی: دومین روش سم زدایی است که با سختی بسیار همراه است. در این روش، مصرف مواد مخدر متوقف می شود و پزشک با تجویز داروها و داروی اصلی به نام کلوتیدین سم زدایی را انجام می دهد.
سم زدایی با دارو های آگونیست: در این نوع سم زدایی، پزشک داروی متادون یا بوپرکسین را تجویز می کند، مقدار مصرف دارو طبق برنامه مشخص و منظم کاهش یافته، سپس متوقف می شود. همزمان با تجویز و کاهش مصرف دارو علائم خفیف خماری هم بروز یافته و به تدریج از بین می رود. در صورتیکه دارو شخصاً و بدون تجویز پزشک مصرف شود عوارض جبران ناپذیری را به دنبال دارد. صرفنظر از هزینه سم زدایی، روش فوق موفق ترین روشی است که مورد توجه بیماران نیز می باشد.
RD یا سم زدایی سریع: در روش RD فرد معتاد به مدت حدافل چهار روز در بیمارستان بستری می شود و با تجویز دارو های آنتاگونیست، مورفین با سرعت بیشتری دفع شده و پاکی صورت می گیرد.
UROD یا سم زدایی فوق سریع یک روزه به صورت بستری: در این روش، داروهای آنتاگونیست با حجم زیاد استفاده می شود به دلیل این که بیمار در حال هوشیاری بوده ، تحمل علائم ترک را ندارد، بیهوشی عمومی صورت می گیرد.

​ترک اعتیاد به تریاک در شیراز

درمان نگهدارنده یا متادون درمانی، یکی از روش های غیر اصولی ترک تریاک است که متاسفانه امروزه توسط بسیاری از مراکز درمانی اعتیاد استفاده میشود، متادون شبه مخدری با خاصیت وابستگی بالا میباشد و در روش متادون درمانی مراکز درمانی تنها اعتیاد فرد را از تریاک به متادون تغییر میدهند، این کار نه تنها کمکی به فرد مصرف کننده نمیکند، بلکه تنها باعث اعتیاد فرد به متادون میشود و فرد مصرف کننده برای بدست آوردن سلامتی کامل اینبار باید اقدام به ترک متادون کند که به مراتب سخت تر است

در کلینیک ترک اعتیاد دکتر زایجانی از هیچگونه شبه مخدر مانند متادون برای درمان اعتیاد استفاده نمیشود، وتنها از داروهای ضد مخدر استفاده میشود که کوچکترین خطر وابستگی برای فرد ندارد، به زبان دیگر روش درمان اعتیاد در این مرکز ترک اعتیاد حذف کامل ماده ی مخدر از بدن شخص مصرف کننده میباشد نه جایگزین کردن آن با مخدری دیگر، پس توصیه میکنیم اگر که قصد ترک تریاک یا سایر مخدر ها را دارید،همین حالا با ما تماس بگیرید.

ترک اعتیاد به ماری جوانا در شیراز
ترک ماری جوانا، علف، گل و حشیش حتی در کسانی که مصرف سنگین و مداوم ماده را دارند، همواره امکان‌پذیر است. زیرا اگرچه اعتیاد ناخواسته ایجاد می‌شود اما به رغم معتاد بودن هنوز فرد می‌تواند مصرف مواد را به تعویق انداخته و یا از مصرف خودداری کند و این امر ، مستلزم مراجعه به یک کلینیک ترک اعتیاد ماری جوانا با خدمات درمان اعتیاد به این ماده مخدر است.

ترک اعتیاد به شیشه در شیراز
بیمارانی که در حال ترک شیشه هستند، ممکن است احساسات شدیدی از افسردگی و پوچی داشته باشند و فکر کنند که زندگی بدون مواد اصلاً لذت‌بخش نیست، فراموش نکنید که ترک خودسرانه مصرف شیشه در آن‌هایی که اعتیاد شدیدی به آن پیدا کرده‌‌اند، می‌تواند مشکلاتی را در پی داشته باشد. لذا بهتر است این افراد برای ترک شیشه به کلینیک ترک اعتیاد زایجانی مراجعه کنند تا تمامی مراحل درمان بدون بروز هیچگونه مشکلی انجام بگیرد.

بهترین و سریع ترین روش ترک هروئین در شیراز
با توجه به اینکه سم‌زدایی و دارو درمانی به‌تنهایی نمی‌تواند باعث ترک باشد، خدمات درمان اعتیاد، کلینیک ترک اعتیاد زایجانی انتخاب هوشمندانه و مؤثری است، برنامه درمانی بدین صورت است که بیمار بعد از سم‌زدایی و ترخیص، به درجه ای از آمادگی می‌رسد تا بتواند بدون داشتن علائم آزار دهنده محرومیت از مواد و با عملکرد ذهنی بهتر، وارد دوره‌های درمانی بلند مدت شود. این درمان‌ها که مصرف دارو تنها بخشی از آن را تشکیل می‌دهد، می‌توانند از سه تا شش ماه به طول بی‌انجامند که معمولاً به‌صورت سرپایی ارائه می‌گردند.

بررسی‌ها نشان می‌دهند که در صورتی که دارو درمانی بنابر نیاز فرد معتاد به‌خوبی با دیگر خدمات حمایتی از جمله مداخلات روان‌شناختی و مددکاری ترکیب شود، اغلب معتادین به هروئین قادر خواهند بود مصرف مواد را متوقف ساخته و به زندگی و کارکرد سازنده قبلی خود بازگردند.

در این مرکز از آخرین تکنیک‌ها و نوآوری‌ها برای درمان اعتیاد به انواع مخدر استفاده می کند، روش های درمانی ما، نتیجه همکاری علمی و تبادل تجربه با بیمارستان های پیشرو در جهان است.

ترکیبی از طرح‌های مختلف سم زدایی مواد مخدر، تکنیک های بازتوانی به طور مداوم ارتقا یافته، دسترسی به تجهیزات پزشکی مدرن و درمان دارویی بسیار موثر، ایمنی و ترک اعتیاد شما را تضمین می کند. کلینیک ترک اعتیاد زایجانی، مجموعه کاملی از متخصصان، جهت ارائه انواع خدمات از قبیل خدمات ترک اعتیاد، روانکاوی اعتیاد جهت ترک و جلوگیری از بازگشت مجدد به سوی این مواد می‌باشد.

ترک اعتیاد به الکل در شیراز
مصرف الکل در نوجوانی میزان وابستگی به آن را تا 4 برابر افزایش میدهد ، مصرف الکل باعث کند شدن فعالیت مغز ، نوسانات اخلاقی ، افزایش ریسک پذیری و پرخاشگری میشود، مصرف طولانی مدت الکل باعث بروز عوارض جبران ناپذیری میشود مانند:

سرطان گلو ، حنجره ، مری و دهان
افزایش احتمال ابتلا به سرطان سینه
سقط جنین در بانوان
فشارخون
اختلال در کارکرد مغز و دستگاه عصبی
کاهش سطح هوشیاری
افزایش ضایعات مغزی
تحلیل مغز

مدت زمان ترک الکل برای بیماران به مقدار مصرف ، شرایط سنی و جسمانی شخص مصرف کننده بستگی دارد و بعد از گرفتن آزمایشات و مشاوره اولیه بازه ی زمانی ترک الکل مشخص میگردد.

کلینیک ترک اعتیاد دکتر زایجانی

اینستاگرام: dr_b.zaijani

کلینیک ترک اعتیاد دکتر زایجانی

تلگرام : Dr_Zaijjani

کلینیک ترک اعتیاد دکتر زایجانی

آدرس: شیراز، قصردشت، روبروی مخابرات ولیعصر، ساختمان ژنوم، طبقه دوم، واحد 4

کلینیک ترک اعتیاد دکتر زایجانی

شماره تماس: 36290328-071 – 09377936449

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کلینیک ترک اعتیاد و مرکز سم زدایی دکتر زایجانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *