Created with Fabric.js 1.7.22

گواهینامه‌ها

گواهینامه رایگان فارسی و لاتین آکادمی ملی کاریسان آکادمی ملی کاریسان، به عنوان یکی از برندهای آموزش آنلاین و آفلاین معتبر در کشور به دانش‌پذیران خود که موفق به سپری کردن دوره‌های آموزشی شده‌اند، گواهینامه پایان دوره اعطا می‌کند.

certificateمشخصات گواهینامه

نام گواهینامه: گواهینامه پایان دوره آموزشی آکادمی ملی کاریسان

مرجع صادرکننده: موسسه تحقیقات و توسعه فرهنگ معاصر

آکادمی ملی کاریسان، زیر نظر موسسه آموزشی و پژوهشی «تحقیقات و توسعه فرهنگ معاصر» به شماره ثبت ۲۹۸ فعالیت می‌کند؛ و با اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین اخذ کد شامد: ۱-۱-۸۳۴۱۴۶-۶۵-۰-۱ وابسته به مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت‌های مجازی خود را انجام می‌دهد.

آکادمی ملی کاریسان، برای توسعه فعالیت‌های خود، و تسهیل در ارایه خدمات آموزشی به دانش‌پذیران، ‌با دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی و برخی شرکت‌های آموزشی و پژوهشی از جمله: آموزشگاه فنی‌حرفه‌ای فردوسی، آموزشگاه فنی‌حرفه‌ای پاییزه، موسسه فرهنگی‌انتشاراتی زمزمه‌های روشن، شرکت زرین‌پذیرش لیان و مجله اینترنتی صبح‌شهر تفاهم‌نامه همکاری دارد.

ایده‌ی اصلی و نخستین ایجاد آکادمی مجازی کاریسان، عطش و نیازی بود که در جامعه‌ی جوان ایران در طی سال‌های اخیر نسبت به یادگیری علوم کاربردی و مهارتی احساس می‌شد؛ از این رو مدیران آکادمی کاریسان با توجه به تجربیات ارزنده‌ای که در زمینه استانداردهای آموزشی و تکنیک‌های کیفیت داشتند، با همکاری مدرسان باتجربه‌، به تولید محتواهای آموزشی همراه با صدور گواهینامه‌های معتبر ملی و بین‌المللی نمودند.

گواهینامه‌های آموزشی کاریسان که در پایان دوره‌های آموزشی به دانش‌پذیران اعطا می‌شود را می‌توان از طریق استعلام آنلاین (از طریق وب‌سایت کاریسان) و با ورود به سایت و کلیک بر روی بخش استعلام آنلاین گواهینامه‌ها همراه با مشخصات دانش‌پذیر و تصویر وی مشاهده کرد. همچنین اگر دانش‌پذیری برای تایید گواهینامه‌ی کاریسان، نیاز به استعلام مکتوب داشته باشد، می‌تواند پس از دریافت گواهینامه، درخواست خود را به‌صورت کتبی ارسال نماید و پاسخ استعلام وی، طی نامه‌ای با مهر و امضای رسمی آکادمی ملی کاریسان برای وی صادر می‌گردد.

این گواهینامه‌ها اگر چه مدرک دانشگاهی نیستند، اما دارای اعتبار علمی مناسب برای معرفی مهارت‌های کاربردی دانش‌پذیران هستند و می‌توانند ضمن تکمیل و تقویت رزومه‌ی علمی دانش‌پذیر، وی را به گونه‌ای شایسته به بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های متقاضی معرفی نمایند.