معرفی کاریسان

کاریسان، همیشه به دنبال دعوت به همکاری از افراد خلاق و توانمند است. اگر شما نیز، مستقل از رشته و مقطع تحصیلی، تمایل دارید تا خلاقیت و توانایی‌های خود را، در مسیر اجرای بزرگترین پروژه‌های آموزشی ایران، کانالیزه کرده و به کار گیرید، دعوت ما به همکاری را پذیرفته و با پر کردن فرم دعوت به همکاری در محورهای مد نظر خود، اعلام آمادگی نمایید.

درباره کاریسان

مرکز آموزشی کاریسان، کار خود را در سال 1390 با ایده خلق یک سیستم آموزشی جدید و به‌روز آغاز کرد. این مرکز، تحت نظر موسسه «تحقیقات و توسعه فرهنگ معاصر» که دارای سال‌ها تجربه در زمینه برگزاری دور‌های آموزشی حضوری و آنلاین بود، پا به عرصه‌ی حیات گذاشت و از همان آغاز تلاش نمود بر خلاف روش‌های رایج آموزشی، گام‌های بلندی برای ورود آموزش به زندگی مردم بردارد و آموزش منحصراً به کتاب‌های درس مدرسه و دانشگاه وابسته نباشد. با این نگاه بود که سیستم آموزشی کاریسان به سمت آموزش آسان و سریع حرکت کرد و با جلب همکاری برخی از مراکز علمی و دانشگاهی معتبر، موفق به افزایش اعتبار گواهینامه‌های آموزشی خود شد.

هدف اصلی کاریسان، ایجاد ارتباط مجازی با فراگیران است تا بتوانند مباحث آموزش و توسعه فردی را در شاخه‌های مختلف آن به معنای واقعی لمس کنند، و به جای تمرکز صرف بر روی کلاس‌های حضوری، بتوانند در محیط‌های دلخواه و شخصی، و حتی در سفر، به محتوای صوتی و متنی و تصویری دوره‌ها دسترسی داشته باشند.

همچنین تالیف کتاب‌ها و جزوات و پادکست‌ها و ویدئوهای آموزشی از دیگر امتیازهای آکادمی آموزشی کاریسان است که حاصل ماه‌ها جمع‌آوری اطلاعات و مطالب در زمینه آموزش‌های کاربردی، مهارتی و توسعه فردی است.

 

logo-samandehi